Фото: Сите гледаа во неа!!

Иако во филмот на Џим Џармуш „The Dead Don’t Die“ има споредна улога, убавата пејачка и актерка Селена Гомез беше главна ѕвезда на Отворањето на 72 Канскиот фестивал“.

Сексапилната Селена беше во центарот на вниманието на фоторепортерите и јавноста.

притисни ентер