Холивудска ѕвезда знае да ракува со вистинско оружје (ВИДЕО)

Актерката Хали Бери (52) , сериозно ги сфати подготовките за снимање на филмот "John Wick 3: Parabellum".

Познатата актерка на полигонот на компанија за продажба на оружје , вежба пукање . Од компанијата Taran Tactical Innovations  на Јутјуб објавија видео на кое се гледа како се снаоѓа Хали со вистинско оружје.

На почетокот на видеото , нејзиниот партнер во филмот , Киану Ривс и дава знак дека може да почне со пукањето, по што таа со пиштол Глок 17 почнува со вежбата.

притисни ентер