Сиљановска Давкова во Гевгелија

Кандидатот за претседател на Република Македонија проф. д-р Гордана Сиљановска Давкова вечерва се обрати на граѓаните во Гевгелија. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер