Нема нови потврдени случаи со бактеријата МРСА

Нема нови потврдени случаи со бактеријата МРСА информираат од Комисијата за заразни заболувања. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер