Заев и Мицкоски за „Прочка“ на лидерската средба

Премиерот потврди, во недела на Прочка на заедничка маса со лидерот на опозицијата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер