Шабани: Само виша сила може да ги одложи следните рочишта

​„Само виша сила ќе може да ги одложи следните рочишта, во спротивно ќе следуваат санкции.” - вака револтирано реагираше судијата Осман Шабани по вториот неуспешен старт на рочиштето за предметот “Талир” на СЈО. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер