Антикорупциска отвори 18 предмети за вработувања на роднини на функционери и пратеници од власта

Антикорупциска отвори 18 предмети за вработувања на роднини на функционери и пратеници од власта. Секој од предметите е отворен по допрен глас. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер