Српска пејачка во дружба со Џони Деп (ФОТО)

Џони Деп деновиве е во Белград на снимање на најновиот филм , а неговите фанови се надеваат дека ќе го сретнат некаде на улица или во ресторан.

Најсреќна беше српската пејачка Ивана Николиќ , која го сретнала славниот актер во ресторан , му пришла и го замолила да се фотографираат. Таа својата средба им ја раскажала и на медиумите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pirates of the Caribbean 😅 same time,same place 🍾 #piratesofthecaribbean #johnnydepp

A post shared by Ivana Nikolic (@ivana_boom_nikolic) on

,,Му пријдов и го замиолив да се фотографираме. Седеше наспроти мојата маса.” , рече пејачката и раскажа дека Џони Деп и го дал неговиот меил , а таа му се пофалила дека нејзиниот бенд често настапува на Карибите.

,,Беше многу пристоен . Се надевам дека повторно ќе се сретнеме и дека ќе има можност да настапи со нас.” изјавила пејачката и своите фотографии ги објавила на Инстаграм.

Фото: Сенида ги покажа облините во костим за капење

Лето е, сите се разголуваат па и Сенида постави фотографии во костим за капење на својот „Инстаграм“ профил.

Таа преферира едноставни костими за капење и не е толку нападна во покажувањето на нејзиното тело.  

Видео: Куче скокна во река за да го спаси своето другарче

Кога ќе се земе во предвид дека водата не е длабока и дека чамецот е блиску до брегот, ова видео и не е толку драматично.

Но кога ќе го видете уплашеното мало кученце како цимоли, сигурно ќе ви падне жал за него. Такво чувство имаше и големото куче и затоа направи ваков храбар потег.

„RIMAC“ на турнеја низ америка

„RIMAC“ и неговите електрични болиди, веќе некое време се низ Америка, каде учествуваат  на бројни автомобилски случувања.

Љубителите на автомобили низ Америка ќе можат да ги видат и да се восхитуваат на новите модели од компанијата „RIMAC“.

притисни ентер