СДСМ утре на ИО за предвремени парламентарни избори

Извршниот одбор на СДСМ утре вечер ќе ја донесе конечната одлука за барањето на опозицијата за предвремени избори, откриваат партиски извори за Канал 5. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер