Русковска ќе бара докази за исказот на Нинџа

Обвинителството за организиран криминал и корупција бара докази за да го потврди вчерашниот исказ на Александар Василевски Нинџа. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер