ВМРО-ДПМНЕ: Дали и Вилма Русковска е прислушувана?

ВМРО-ДПМНЕ се сомнева дека обвинителката Вилма Русковска која го води случајот за 27 април е меѓу прислушуваните обвинители. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер