МВР го испитува случајот со градоначалникот на Демир Хисар

Ќе има ли одговорност за градоначалникот на општина Демир Хисар, Марјанче Стојановски по објавената видео снимка во која се слуша како им се заканува на наставници вработени во основно училиште дека ги прислушува нивните телефонски разговори. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер