Пуштена во употреба на првата делница од Бул.„Христијан Тодоровски-Карпош"

Првата делница од булеварот „Христијан Тодоровски-Карпош“ денеска беше пуштена во употреба. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер