Меркел во посета на Македонија на 27-годишнината од независноста

Годинашното празнување ќе биде запаметено по првата посета на германската канцеларка Ангела Меркел. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер