Основачите на ВМРО-ДПМНЕ повикаа да се гласа „ЗА" на референдумот

Македонскиот државен врв со честитки до граѓаните за Денот на независноста 8ми Септември. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер