Бачев: Договорот со Грција е штетен граѓаните да не излегуваат на референдумот

„Единствена Македонија“ од утре ја почнува кампањата која е со насоки за бојкот на референдумот. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер