Арсовски: Посетите на странците позитивно ќе влијаат врз исходот на референдумот

Различни гости, иста порака. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер