ВМРО-ДПМНЕ: Ги повикуваме Џафери и Костовски, да не одат спротивно законите, бидејќи ќе одговараат

ВМРО-ДПМНЕ денеска со порака до власта да не се објавува договорот со Грција без потписот на Иванов, бидејќи ќе следува одговорност. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер