Успешниот референдум ќе биде клучот и за ЕУ и за НАТО

Од понеделник ќе почнат преговорите за референдумската процедура меѓу власта и опозицијата во Собранието, велат извори за Канал 5 во законодавниот дом. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер