Од „историски успех“ до „дебакл“ - граѓаните поделени во оценките за одлуката на ЕУ

Еуфорија и песимизам владее кај популацијата, по условниот датум за преговори за членството на Македонија во Европската унијата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер