Променливото време влијае на здравјето

Главоболка, нагон за повраќање, втроглавица, поспаност, промена во расположението најчесто нервозно ова е напишано во медицинските белешки кај докторите во итната помош. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер