СДСМ: Мицкоски да одговори како станал асистент на својот татко

Христијан Мицкоски и денеска се сокри зад партијата и не одговори на јавно поставените прашања како станал асистент на својот татко, реагираат од СДСМ Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер