Се трошат последните резерви од инсулинот лантус

68 годишната скопјанка не го откри својот идентитет, но си ја раскажа маката дека има инсулин лантус за уште една недела. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер