Уште четири дена за аплицирање за земјоделски субвенции

На 12 јуни годинава завршува рокот за поднесување барања за субвенции за растително и сточарско производство, соопшти директорот на платежната агенција Николче Бабовски. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер