Италијаните полудеа по секси сестрата на ѕвездата на Интер (фото)

Неодамна за неа пишува и италијански Скај, откако го објави својот секси поглед на Сан Сиро, а од тогаш бројот на луге што ја следат на социјалните мрежи од ден во ден е се поголем и поголем.
Ема Брозовиќ не е некоја новост за италијанските медиуми, навивачите атрактивната сестра на хрватскиот репрезентативец Марсело Брозовиќ ја открија уште на крајот на минатата година, но Ема во италијанските медиуми дојде откако играчот од средниот ред на Интер даде два гола, а таа на Инстаграм напиша „Epic is back“, со фотографија на нејзиниот брат во дрес на Интер.


 

A post shared by EMA BROZOVIĆ (@brozovic.ema) on


Неодамна за неа пишува и италијански Скај, откако го објави својот секси поглед на Сан Сиро, а од тогаш бројот на луге што ја следат на социјалните мрежи од ден во ден е се поголем и поголем.


 

🤳🏼#dinnertime

A post shared by EMA BROZOVIĆ (@brozovic.ema) on


Засега  на Инстаграм ја следат над 14 илјади, но со оглед на атрактивните кои ги објавува секој ден, не треба да чуди константниот раст на фановите.


 

💦☀️🇮🇹

A post shared by EMA BROZOVIĆ (@brozovic.ema) on

Тинејџер го изгубил видот на двете очи откако бил погоден со пејнтбол пиштол

Тинејџер го изгубил видот на двете очи откако бил погоден со пејнтбол пиштол

18 годишниот Дилион Конери останал слеп на двете очи откако бил на една забава во ноќен клуб кој како дел од забавата користел и пејнтбол пиштоли.

Клубот ветувал “луда забава“ до раните утриснки часови. Тие дури и напишале предупредување во кое се виели не го носете вашиот омилен фустан или кошула бидејќи ќе бидете обоени во разно бои од глава до петици. Во клубот можело да се купат и заштитни очила и заштитна облека.

Шпанската полиција го истражува случајот.

Погледнете како изгледаат забавите:

Момчето се лади во дневната, но девојката не е баш среќна поради тоа

Човекот си  нашол “идеално“ решение за летото.

Поради топлотниот бран во Британија многу луѓе мораат да се снаоѓаат како знаат и умеат. Овој човек отишол чекор пред сите. Си го наполнил базенот во дневната соба и си ја игра својата омилена игра.

Кога неговата девојка се вратила од работа, останала зачудена.

Погледнете:

Затворен автопат во Британија за да можат патки да поминат

Автопатот бил затворен еден час за да можат патките сигурно да го поминат автопатот.

Возачите на автопатот М25 морале да чекаат еден час за да продолжат со своето патување бидејќи автопатот бил затворен од страна на полицијата за да можат 30 патки да го поминат автопатот сигурно.

притисни ентер