Некогаш беше најстрастната “домаќинка“: Здебелената Ева не обрнува внимание на коментарите (фото)

Веќе долго време папараците ја следат Ева Лонгорија во намерата да го докажат она што и самата го призна.
Да, има некој килограм вишок, но неколку сантиметри повеќе не мораат да и ја уништат кариерата и животот.Кога се појавија сликите од плажа на кои се гледаат вишокот килограми, се појавија и коментарите на социјалните мрежи.Но, Ева и понатаму не обрнува внимание на тоа, се забавува и не им придава значење на критиките дека нозете и се кратки, бутовите дебели, дека има целулит...

Така беше и сега кога била фатена во текот на возењето на велосипед во Мајами.

Тинејџер го изгубил видот на двете очи откако бил погоден со пејнтбол пиштол

Тинејџер го изгубил видот на двете очи откако бил погоден со пејнтбол пиштол

18 годишниот Дилион Конери останал слеп на двете очи откако бил на една забава во ноќен клуб кој како дел од забавата користел и пејнтбол пиштоли.

Клубот ветувал “луда забава“ до раните утриснки часови. Тие дури и напишале предупредување во кое се виели не го носете вашиот омилен фустан или кошула бидејќи ќе бидете обоени во разно бои од глава до петици. Во клубот можело да се купат и заштитни очила и заштитна облека.

Шпанската полиција го истражува случајот.

Погледнете како изгледаат забавите:

Момчето се лади во дневната, но девојката не е баш среќна поради тоа

Човекот си  нашол “идеално“ решение за летото.

Поради топлотниот бран во Британија многу луѓе мораат да се снаоѓаат како знаат и умеат. Овој човек отишол чекор пред сите. Си го наполнил базенот во дневната соба и си ја игра својата омилена игра.

Кога неговата девојка се вратила од работа, останала зачудена.

Погледнете:

Затворен автопат во Британија за да можат патки да поминат

Автопатот бил затворен еден час за да можат патките сигурно да го поминат автопатот.

Возачите на автопатот М25 морале да чекаат еден час за да продолжат со своето патување бидејќи автопатот бил затворен од страна на полицијата за да можат 30 патки да го поминат автопатот сигурно.

притисни ентер