Возрасна жена како „тинејџерка“ завела и сексуално експлоатирала 14 годишно дете

Наоми Диксон(31) од Флорида се претставувала како да им 17 години за да заведе едно 14-годишно момче кое го запознала на една журка во септември.

Откако ја завела жртвата, Диксон веќе на првиот состанок дури осум пати имала секс со момчето. Сексуалната експлоатација станала редовна пракса и кога момчето за изморило од оваа нездрава врска, им се пожалило на родителите.

Диксон, која веднаш била уапсена, во почетокот негирала дека со жртвата имала сексуални односи, но подоцна почнала да се правда оти мислела дека момчето имало 18 години.

Таа сега е во затвор и и определена кауција од 50.000 долари. /Извор: Huffington Post/
притисни ентер