Мараја Кери му испрати секси роденденска честитка на својот млад сопруг

Светската музичка ѕвезда Мараја Кери со секси честитка одлучи на својот сопруг Ник да му го честите роденденот.

Кери на преку социјалните мрежи на Ник Кенон му испрати провокативна фотографија со секси порака  ,како поклон за неговиот роденден.
Под провокативната фотографија упатена до нејзиниот сопруг Мараја напиша :

за Мојот сопруг Ник ,Среќен роденден . Срценце те чекам ...
Се уште нема одговор и реакција од нејзиниот млад сопруг Ник.

Инаку славната Мараја Кери е една од многу пејачки кои се во брак со помлад сопруг. Ник Кенон е  11 години помлад од својата мега популарна сопруга. Ник и Мараја се во брак 5 години.
притисни ентер