61годишен Хрват си купил 19 годишна Србинка и ја силувал 11 дена

Хрватската полиција во Шибеник уапси 61 годишен маж од Дреновец кој цели 11 дена ,од 7 до 18 јули годинава со закани сексуално искористувал 19 годишна девојка која ја донел од Србија.


Жителот на Дреновец е осомничен дека од Србија си „купил“  19 годишна девојка која потоа цели 11 дена ја силувал.

Полицијата се уште истражува дали 61 годишниот жител од Дреновец бил единствениот злосторник во оваа неверојатна случка.

Против овој монструм кој се наоѓа во притвор  хрватското правосудство веќе поднесе  пријава за трговија со луѓе и силување.
притисни ентер