Видео: Слетува со BMW од патот, возилото уништено, тој само изгребан!

Возачот на ова BMW го снимил страшното тумбање со својот автомобил откако излетал од патот. Но не само што преживеал туку успеал да ја спаси и камерата и видеото да го тави на Ју Тјуб.

Изгубил контрола над автомобилот во еден кањон во Аризона и слетал од патот. Видеото е страшно но целата несреќа има среќен крај - човекот поминал со мали повреди. Возилото е уништено. Погледнете!


притисни ентер