Фото: И Тања се соблече за Плејбој!

Италијанската скокачка во вода Тања Кањото им се придружи на секси спортистките кои се сликаа за познатиот магазин.

Скокачката освои десет златни, две сребрени и четири бронзени медали на европските натпревари, а на светското ниво има освоено едно сребро и четири бронзи. Погледнете што спортистката направи за Плејбој.   
притисни ентер