Канје Вест избегнува да се ожени со Ким Кардашијан да си ги заштити милионите?

Ова е последниот скандал во низата поврзани со семејството Кардашијан - Ким кај и да е ќе се породи, а таткото на бебето одбегнува да се ожени со неа!

Заедно се околу 1 година, чекаат бебе во јули, и иако се очекуваше дека многу бргу ќе се земат, пред да се роди бебето - веќе никој не спомнува свадба. Наводно Канје ја избегнува темата и се обидува да избегне брак, за да ги заштити своите пари - пишува entertainmentwise.com.

- Канје не сака да се ожени со Ким бидејќи сака да ги заштити своите финансии. Таа е луда по шопинг, месечно троши по 350 000 долари од нејзините кредитни картички! - вели извор за магазинот Star.

Овие навики на Ким се доволни да го исплашат кој било маж. таа троши неограничено на дизајнерски парчиња и на прескапи брендирани чанти кои ќе одговараат на секое парче облека!

Но, дали Канје на крајот ќе собере храброст, ќе видиме. Бидејќи Ким самата има богатство од околу 40 милиони долари, па можеби нема да ги троши само неговите пари за шопинг. Има надеж!
притисни ентер