Анџелина Џоли без вереничкиот прстен

Џоли е фатена од папараците без вереничкиот прстен кој беше дизајниран од Бред Пит а за чија изработка беше потребна цела година.

Дали е ова крај на врската - се прашаа таблоидите, но немаат многу аргументи. Можеби Џоли прстенот едноставно го дала на чистење или не сакал да го носи тој ден. Папараците ја сликале Џоли без прстенот во Африка, з авреме на нејзината хуманитарна посета.

По долги години врска откако оформија големо семејство, Џоли и Пит по сите најави годинава треба да се венчаат.
притисни ентер