Видео: Неофицијален Спот за евровизиската „Пред да се раздени“

Слушнете ја уште еднаш песната со која Македонија ќе учествува на Евровизија во Малме.

Ова е спотот кој се појави на Ју Тјуб во кој се испишани стиховите од новата евровизиска песна. Во овој спот ги нема Влатко и Есма, па можеби ќе треба уште малку да се почека на официјалното видео издание.

притисни ентер