Фото: Дита Фон Тис во секси долна облека

На фотографиите преовладуваат, црвени усни, капи и панделки кои предизвикуваат флерт.

Колекцијата на долна облека на Дита фон Тис ги прави жените посигурни и е навистина привлечна за спротивниот пол. Изобилува црвена, црна, бледо розова боја и тантела, појаси и чорапи кои се многу жешки и многу секси.

Нејзината колекција е комбинација на ретро стил и модерен стил. 
притисни ентер