Видео: Лудо тест возење, маскиран шампион на NASCAR го смрзна совозачот

Еден од најдобрите возачи на NASCAR Џеф Гордон маскиран оди да купи автомобил, но претходно бара тест возење. На продавачот на автомобили од лудото возење му се смрзна крвта во вените!

Да не сте во кожата на продавачот на автомобили кај кого навидум неискусен возач побара тест возење.

Џеф Гордон беше маскиран со совршена маска. Настапи наивно велејќи дека автомобилот Шеви камаро кој сака да го испроба не е за него, премногу е силен, дури доби и охрабрување од продавачот да не се плаши.

Но кога седна зад воланот му приреди такво возење на недолжниот продавач што за малку ќе го удреше инфаркт!

Погледнете го видеото кое со скриена камера беше снимено за кампањата на Пепси макс!

Ти си луд, ќе те убијам, викаше преплашено продавачот на автомобили. Погледнете!


Фото: Ким Кардашијан без ботокс!!

Најпознатата американска старлета Ким Кардашијан на своите фанови на социјалните мрежи им сподели спомени од младоста, стари фотки и модни комбинации.

-Чувам се, а за време на карантинот исто така ги организирав фотографиите . Пронајдов свои стари модни комбинации. Толку многу добри работи има тука. Дали се сеќавата не некои од нив?Или можеби изгоретините кои ги добив во Мексико, се пошегувала Ким на својот Инстаграм профил.

Но, голем дел од нејзините фанови веднаш забележале дека Ким на фотографиите е природна и нема ботокс.

Во Србија 287 новозаразени, 11 починати

Во последните 24 часа во Србија  на коронавирус тестирани се 4050 лица, од нив позитивни на Ковид -19  се 287 лица.

Во последното деноноќие се регистрирани 11 починати лица.

Во болниците во Србија во моментот на респиратор се приклучени 144 пациенти.

Фото: Карлеуша повторно во минијатурно бикини

Српската пејачка Јелена Карлеуша повторно ги израдува своите фанови на социјалните мрежи.

Популарната Карли уште еднаш покажа дека иако има 41 година нема никакви проблеми да се соблече во најмалото бикини.

Бикини кое покрива само мал дел од нејзините бујни облини.

Атрактивната Јелена без проблеми во минијатурно бикини се обиде да вози и велосипед.

притисни ентер