Јога инструкторката во друго издание

Ова е вистинската Џордан Карвер - гламур модел која своите Твитер фанови не ги остава без возбуда!

Гламур модел, трендсетерка, и инструкторка по јога. Денеска уште една вест за оваа девојка ( првата ќе ја најдете во рубриката забава, таму таа вежба јога). Но ова е вистинската Џордан, која се претставува и како интернет сензација! Еве ги најновите фотографии што ги објави на Твитер.

Џордан не ги остава своите фанови без возбуда.
притисни ентер