Фото: Најмоќните жени на Холивуд кои ги покажаа градите

Јавноста беше шокирана а ѕвездите понижени кога Мекфарлан, водителот на шоуто, ги наброја актерките кои на филмското платно ги покажале своите гради. Еве ги фотографиите на некои од нив од сцените во филмовите во кои тие се со голи гради.

Анџелина Џоли, Наоми Вотс (Mulholland Drive), Мерил Стрип (Silkwood), Кејт Винслет (Jude), Ен Хатавеј(Brokeback Mountain), Хали бери (Monster's Ball), Кристен Стјуарт (On The Road) се само некои од нив.


Критиките за водителот одеа дотаму што се оцени дека Сет Мекфарлан со неговата песна We Saw Your Boobs во која ги споменува актерките, имал намера да ги понижи најмоќните дами на Холивуд.

притисни ентер