Ѕвездите кои немале секс пред бракот

Да, има и такви! По сите секс скандали за кои сме навикнале да слушаме од Холивуд, еве кои од ѕвездите почекале на венчавката пред да го откријат сексот со својот партнер.

Џесика Симпсон немала секс пред да се омажи со сега екс сопругот Ник Лакеј со кој се венча во 2002 на 22 години.

Кевин Џонас јавно зборуваше за апстиненцијата пред бракот и носеше „прстен на чистотата“ купен од Tifanny's се до 2009 кога овој прстен го замени со венчален.

Мараја Кери беше во брак пред да се омажи со Ник Кенон, но со него немала секс пред да се земат - или барем така вели.

Адријана Лима во интервју во 2006 рече дека немала секс и нема да го има пред бракот, а во 2009 се омажи со среќникот Марко Јариќ.

Значи, ако сте од оние кои веруваат во ова начело - секс само со сопругот и по венчавката, не се чувствувајте осамени. Истомисленици имате дури и во Холивуд!/извор Net.hr


притисни ентер