Исто така, било пријавено дека најверојатно во престрелка помеѓу  две групи е пукано од огнено оружје. На местото на настанот пронајдени се неколку чаури и два неиспукани куршуми. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот - стои во полицискиот билтен.

Датум на објава: среда, 23 март 2016 во 13:21
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар