Целата церемонија ја осмисли Лиам - изјавува извор близок до двојката за "Life & Style".

Во тоа му помогнале браќата, а Мајли со задоволство го прифатила предлогот.
Лиам и Мајли се верија во 2012 но една година подоцна раскинаа. Откако се смирија, Мајли нема да го пушти повторно да избега - пишуваа таблоидите, пред да објават шпекулација дека тие веќе се венчани на тајна церемонија во Австралија.

Дали е тоа вистина - од Мајли и Лиам нема ниту потврда ниту демант.

Датум на објава: недела, 21 февруари 2016 во 11:48
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 13:40

коментари

остави коментар