Претпоследната епизода од третата сезона од серијата предизвика неверојатни рекации кај гледачите. Се беше неочекувано, премногу и неподносливо. Погледнете!
А за оние кои не почнале да ја гледаат оваа ултра гледана серија, еве го трејлерот од третата сезона.
Датум на објава: вторник, 04 јуни 2013 во 13:57
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар
  1. Ova e serija, a ne turskite povracanici koi vie gi davate...