Тара Ли Патрик , или познатата Кармен Електра , беше во центарот на вниманието на премиерата на филмот „ Marriage Boot Camp".

Атрактивната актерка на премиерата се појави во мини златен фустан со длабоко деколтет , златна чанта и златни сандали.

Кармен  инаку важи за една од најсексапилните јавни личности во шоу бизнисот, оваа „титула“  убавата актерка ја брани и сега на 43 годишна возраст.

Датум на објава: петок, 20 ноември 2015 во 16:57
Крсте Галевски

коментари

остави коментар