Блеана која на Балканот ја нарекуваат албанска Мадона, вистински се погрижиле да го привлече вниманието на сите присутни на плажата, и без проблем во топлес издание им позирала на папараците.

bleona-2


Таа инаку, и стана позната на пошироката јавноста кога на доделувањето на „Американските музички награди“ во ноември минатата година се појави во мрежест фустан под кои носеше само минијатурни гаќички.

bleona-3


Нејзиниот тогашен стајлинг веднаш од медиумите беше окарактеризиран како модно промашување, но овие критики немаа никакво влијание на атрактивната пејачка.

Датум на објава: понеделник, 14 септември 2015 во 13:41
Крсте Галевски

коментари

остави коментар