Жените во седмата деценија се слабоста на Џонатан Бриклин. Тој 6 години беше во врска со оскаровката Сузан Сарандон, а сега замина во Париз поради внуката на славниот Пабло Пикасо, Марина.
Извори блиски до Сузан велат дека таа е многу повредена. Таа го запозна Џонатан за време на нејзините патувања по Чиле, а започнаа врска само неколку месеци по нејзиниот развод од сопругот Тим Робинс, кој беше 12 години помлад од неа.

Датум на објава: среда, 02 септември 2015 во 16:58
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар