29 годишната манекенка, откако „го среди“ лицето, напорно вежбала да направи стомачни мускули и да ја истенчи половината. Со долгите нозе кои и ги дала мајката природа - таа повеќе во ништо не се разликува од куклата барбика.

Real-life Barbie Doll Valeria Lukyanova has stepped back into the public eye after a six month hiatus with a racy new photo shoot (pictured)


- Сакам да бидам како Амазонка! Не ми се допаѓа повеќе моето тело, треба да направам мускули - вели Валерија.


Last year, Valeria claimed she no longer liked her thin frame, and decided instead that she wanted to build 'muscle' so as to emulate an Amazonian female warrior


Валерија е мажена со бизнисменот Дмитри Шкрабов.Valeria's millions of fans around the world are likely thrilled to have their idol back doing what she does best, posing up a storm in barely any clothes


Валерија инсистира дека нема направено никаков зафат со пластична хирургија, освен на градите.

Минатиот ноември таа тврдеше дека била нападната од двајца мажи кои ја удирале и се обиделе да ја задават, по што помина извесно време во болница. Многумина се посомневаа во нејзината верзија и сметаат дека тие денови била на пластични операции. Но таа негира.

Има милиони фанови кои сметаат дека е најубавата жена на светот!


Датум на објава: среда, 13 мај 2015 во 13:21
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 13:22

коментари

остави коментар