The New York Daily News пишува дека Линдзи барала да ја вратат на аеродром да си оди во Њујорк бидејќи „рехабилитација не и е потребна“.

Ако не остане во Калифорнија, ќе биде уапсена во Њујорк и ќе биде одредена кауција од 100 000 долари.

Датум на објава: петок, 03 мај 2013 во 14:04
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 18:21

коментари

остави коментар