Крадецот откако насилно влегол во црквата одзел метални монети во вредност од околу 200 денари.

Полицијата презема мерки за откривање на сторителот. /МИА

Датум на објава: петок, 30 јануари 2015 во 13:05
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 13:15

коментари

остави коментар