Според полицијата, лицата кои се пожалиле на повреди се пренесени на скопските клиники.

Во тек е увид на причините за несреќата. /МИА

Датум на објава: понеделник, 15 декември 2014 во 10:20
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар