- Никогаш не можев да му дадам доволно секс. Никогаш нема да биде среќен само со мене  - вели Тори во првата емисија од шоуто кое ќе почне да се емитува на 22 април, пишува „People“.

Love cheat melts: Dean McDermott tries to console his crying wife

Шоуто има 6 епизоди и го покажува пред камерите животот на брачната двојка која има 4 деца, токму во моментот на најголемата криза.

- Ова е најголемата ноќна мора што ја преживувам, што ја изневерив сопругата. Сексот беше како бегство, како дрога или алкохол - вели Дин кој тврди дека многу се кае за тоа што го сторил.

A lot to consider: Together the duo has four children, who are pictured here with Tori in November

- Свесна сум дека ова може и да нема среќен крај - вели Тори во промотивното клипче за реалното шоу.

Тони и Дин се венчаа во 2006 на Фиџи. Имаат 4 деца - 6 годишниот Лиам, 5 годишната Стела,две годишната Хети и 17 месечниот Фин.

Датум на објава: сабота, 12 април 2014 во 15:41
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 15:42

коментари

остави коментар